Specializovaná projekční kancelář

Zpracuji pro Vás projektovou dokumentaci pro opravu nebo rekonstrukci Vaší střechy a vyřídím i vše potřebné pro řádné povolení stavby. 

V rámci své činnosti nabízím provedení základního stavebně technického průzkumu včetně provedení sond, technickou pomoc při plánování stavebně udržovacích prací, zpracování projektové dokumentace pro povolení i provedení stavby, kotevní plány, zpracování rozpočtů a výkazů výměr (RTS) a další související činnosti.

Lokalizace netěsností plochých střech

Za pomoci nejmodernějších technologií  v rukou zkušených odborníků dosahujeme velmi vysoké úspěšnosti při dohledávání netěsností hydroizolací na plochých střechách.

Těch jsme prohlédli již více než 500 000 m2 a najdeme i při běžném pohledu nepatrná místa netěsností a také provedeme celkovou kontrolu Vaší střechy.

Při naší práci obvykle kombinujeme několik různých metod lokalizace netěsností čímž je zajištěna velmi vysoká úspěšnost prováděné lokalizace netěsností. Pokud řešíte problémy se zatékáním, kontaktujte nás. Navrhneme vhodnou metodu a najdeme místo, kudy zatéká.

Lokalizace netěsností plochých střech
lokalizace netěsnosti

Specializovaná projekční kancelář​