Průzkumy, diagnostika, lokalizace defektů

Vaši střechu důkladně prověřím ve všech souvislostech a za pomocí současných zkušebních metod elektronické lokalizace netěsností dohledám na Vaší ploché střeše místo, kterým dochází k zatékání. Kombinací několika různých metod lokalizace defektů a dlouholetých zkušeností dosahuji velmi vysoké úspěšnosti při lokalizaci. Zkontroluji stav a celkovou kondici Vaší střechy a její hydroizolace a doporučím případný další postup pro její údržbu, opravu nebo rekonstrukci.

Lokalizace netěsností plochých střech

Za pomoci nejmodernějších technologií  v rukou zkušených odborníků dosahujeme velmi vysoké úspěšnosti při dohledávání netěsností hydroizolací na plochých střechách.

Těch jsme prohlédli již více než 500 000 m2 a najdeme i při běžném pohledu nepatrná místa netěsností a také provedeme celkovou kontrolu Vaší střechy.

Při naší práci obvykle kombinujeme několik různých metod lokalizace netěsností čímž je zajištěna velmi vysoká úspěšnost prováděné lokalizace netěsností. Pokud řešíte problémy se zatékáním, kontaktujte nás. Navrhneme vhodnou metodu a najdeme místo, kudy zatéká.

Lokalizace netěsností plochých střech
lokalizace netěsnosti

Průzkumy, diagnostika, lokalizace defektů